Patryk Podleśny

Patryk Podleśny

psycholog organizacji, konsultant zarządzania, trener

Psycholog organizacji, konsultant zarządzania, trener.

Posiada jedenastolenie doświadczenie, jako trener i konsultant zarządzania. Przez siedem lat pracował na stanowiskach managerskich różnego stopnia w firmach szkoleniowych oraz w branży IT. Certifkowany Scrum Master. Psychoterapeuta Egzystencjalny w trakcie treningu w NSPC w Londynie.

Specjalizuje się w tematyce projektów rozwojowych. Wspierał dynamiczny rozwój organizacji. Ma duże doświadczenie w budowaniu zespołów, wprowadzaniu standardów pracy i wspieraniu wytwarzania się kultury organizacyjnej opartej na feedbacku, płaskiej sktrukturze i odpowiedzialności. Wielokrotnie brał udział jako asesor w programach AC/DC.

Jako trener i facylitator specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu komunikacji, negocjacjacji, dynamice zespołów, radzeniu sobie ze stresem oraz innych tematach związanych z implementacją wiedzy psychologicznej w organizacji.

Najważniejsi klienci: Cisco, KSAP, Akamai, Codibly, IKEA, Eriksson, World Remit, Comarch, Danone, RWE, Philip Morris, BZ WBK, Podkarpacki Bank Spółdzielczy.